Charita Třinec

technik, údržbář, pracovník půjčovny pomůcek

Třinec Plný úvazek březen, duben 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Martin Hořínek MBA

ředitel
Tel.: 605 232 813 E-mail: martin.horinek@trinec.charita.cz

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Třinec, 29 tis. - 31 tis. (při plném úvazku)
  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, 7 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
  • různorodou a samostatnou práci
  • pracovní smlouvu na plný úvazek s možností zkrácení na dobu určitou (1 rok) s možností navýšení a prodloužení
  • předpokládaný nástupbřezen, duběn 2024

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • způsobilost k právním úkonům
  • řidičský průkaz sk B – aktivní řidič
  • technickou zdatnost a zručnost
  • dobré komunikační schopnosti, trpělivost, příjemné vystupování
  • základní znalost práce na PC (email, MS Word, MS Excel)
  • samostatnost i týmovou spolupráci
  • flexibilitu, rychlost, přesnost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • správa a údržba kompenzačních a zdravotních pomůcek
  • příjem a výdej kompenzačních a zdravotních pomůcek, jednání s klienty
  • zajišťování větších oprav a jednání s dodavateli
  • zajištění drobných oprav a údržby v organizaci

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 3. 2024 elektronicky na e-mail info@trinec.charita.cz  Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení. Výběrové řízení je průběžné a vícekolové.