Koleda probíhá stále ONLINE
30. prosince 2020 Články

Koleda probíhá stále ONLINE

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a celostátně přijatým opatřenímbylo nuceno vedení Charity ČR rozhodnout, že po dobu trvání PÁTÉHO STUPNĚ PES kolednické skupinky do ulic nevyrazily. Koleda však stále probíhá ONLINE.

Jak nás můžete podpořit:

Návštěvou ONLINE koledy

  • Navštivte ONLINE koledu na www.trikralovasbirka.cz přiispějte do ONLINE kasičky.
  • Až Vám koledníci zazpívají, přehrajte si požehnání, vyberte si dárek a podpořte naši charitu Třinec.
  • Nezapomínejte ani na své blízké -  pomozte s návštěvou ONLINE koledy také svým rodičům a prarodičům. 
  • přehrát koledu

Finančním darem ONLINE

  • Odesláním finančního daru na účet: 66008822/0800 u České spořitelny, VS: 77708018 (tento variabilní symbol prosím uvádějte, je důležitý pro specifikaci naší třinecké charity)
  • Odesláním finančního daru prostřednictvím QR kódu (viz níže), který je třeba načíst prostřednictvím Vaší mobilní aplikace.
 

Tříkrálová sbírka je poselstvím lásky a požehnáním, je přáním pokoje, štěstí, zdraví. Jednou ročně koledníci přinášejí zvěst, že nikdo není sám. Pracovníci charity Třinec jsou tu s Vámi. Jsme Vám nablízku i v době covidové a můžeme dál pomáhat nemocným a potřebným.

102

Tři králové ONLINE!

Situace, kterou přinesla pandemie koronaviru, před nás staví nové výzvy jak tuto tradiční sbírku uchopit. Je zřejmé, že lednová koleda bude muset proběhnout s omezením fyzického kontaktu.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a opatřením PES 5 zatím tři králové nemohou vyrazit na koledu do ulic. Cíl i motto sbírky zůstávají stejné – "Hlavní je pomoc nemocným a potřebným lidem v nouzi."

Tříkrálová sbírka 21 Final

TKS 2021

Pevně věříme, že ani současná situace nezabrání tomu, abychom ve Vás opět nalezli oporu a doufáme, že nám i nadále pomůžete pomáhat a pracovat pro druhé.

Velmi si ceníme Vaší přízně a podpory v těchto těžkých časech, předem velice děkujeme za Vaši vstřícnost a štědrost.

Aleš Krajča

IT pracovník
E-mail: WerCO9h75-njGKjj4grmO1.7~bGkO1p